Недавно опубликовано

Tehnolog-croitor Mobilă Moale

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități principale:

  • Verificarea, încadrarea și executarea planului de lucru zilnic în termen;
  • Realizarea tiparelor pentru modele noi, participarea la elaborarea lor;
  • Realizarea tiparelor pentru comenzi personalizate;
  • Primirea comenzilor în lucru și verificarea disponibilităților de stofă;
  • Repartizarea lucrului pentru cusătorese;
  • Controlul calității, depistarea și rezolvarea eventualelor erori;
  • Urmărirea aplicării standardelor de calitate pe tot fluxul producției.

Cerințe:

  • Experiența într-un post similar este binevenită;
  • Cunoștințe în producerea canapelelor, paturi;
  • Studii superioare/ medii de specialitate;
  • Abilități de proiectare, reprezintă un avantaj;
  • Bune abilițăți de organizare și de coordonare a unei echipe de 15 pers.

Condiții de lucru:

  • Salariu în creștere în dependență de performanțele angajatului;
  • Activitate profesională variată și interesantă;
  • Atmosfera de lucru placută;
  • Grafic de lucru 09:00-18:00;
  • Angajare oficială;
  • Produsele grupului TANDEM la reducere și în rate.

*Locația: or. Chișinău, str. Petricani 15/1.

CV-urile sunt acceptate pe e-mail: hr@tandem.md
Mob. [показать номер]078057772.
Site: www.tandem.md

*Atenție! Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate cu POZA, vor fi invitate la interviu.

Отправить резюме

О компании

Группа компаний TANDEM развивается в Молдове с 2002 года, в Румынии – с 2015. На сегодняшний день мы являемся одним из самых избранных производителей мебели в Молдове.

Все продукты мы производим и продаём сами: мягкая мебель, корпусная мебель, матрасы.

Ассортимент насчитывает более 500 видов мебели, которые представлены в разных размерах, и в различной цветовой гамме (более 100 цветов). Клиенты выбирают компанию за яркий живой дизайн, постоянно пополняющийся модельный ряд, качественные материалы, долговечность и удобные дополнительные услуги.

В группе компании TANDEM сегодня: – более 300 человек, 2 фабрики, 1 шоу-рум в г. Кишиневе, 9 шоу-румов в Румынии, централизованный отдел маркетинга.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Petricani 15/1, magazin Tandem
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?