Недавно опубликовано

Manager imbunatatire procese (elaborarea business proceselor)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Manager îmbunătăţire procese (elaborarea business proceselor)

Scopul general al postului:

Managerul îmbunătăţire procese are rolul de a gestiona un sistem organizat astfel încât să permită abordarea şi rezolvarea continuă a problemelor apărute în timpul activităţilor curente, pentru a permite îmbunătăţirea continuă a rezultatelor obţinute (reducerea consumurilor şi costurilor, creşterea productivităţii, reducerea timpului de livrare, creşterea flexibilităţii în satisfacerea cerinţelor clienţilor, etc. – toate aceste îmbunătăţiri având ca efect creşterea competitivităţii).

Atributii de serviciu:

  1. Proiectează metode de îmbunătăţire a proceselor:

 1.1. Strategiile de îmbunătăţire continuă sunt propuse şi implementate pentru atingerea obiectivelor stabilite;

1.2. Procedura internă de îmbunătăţire continuă este dezvoltată în concordanţă cu obiectivele dorite pentru rezolvarea problemelor de pe fluxul de proces;

 1.3. Instrumentele de îmbunătăţire continuă a proceselor sunt adaptate pentru a determina proactiv atingerea performanţelor dorite;

1.4. Echipa de îmbunătăţire pentru derularea acţiunilor de standardizare şi îmbunătăţire a procedurilor şi a posturilor de lucru în diferite departamente interne este corespunzător coordonată pentru a obţine rezultatele stabilite;

1.5. Convergenţa planului de acţiuni de îmbunătăţire cu obiectivele şi politicile prioritare ale organizaţiei este asigurată prin verificarea periodică a rezultatelor îmbunătăţite.

1.6. Optimizarea proceselor de lucru (micşorarea costurilor, managementul calităţii);

1.7. Implimentarea sistemului controlului calităţii deservirii clienţilor;

1.8. Implimentarea şi automatizarea proceselor vînzărilor şi producerii;

1.9. Implimentarea sistemului de control al calităţii producţiei finite;

1.10. Implimentarea sistemului de conducere a întreprinderii;

1.11. Identificarea, elaborarea, optimizarea şi implimentarea bussines proceselor companiei;

1.12. Elaborarea documentaţiei metodologice şi reglementară a companiei;

1.13. Implimentarea şi urmărirea proceselor ISO 9001 şi IOS 45001;

1.14. Elaborarea business proceselor.

Responsabilităti:

Raspunde de mentinerea si imbunatatirea sistemului de management al calitatii.
Raspunde de pastrarea confidentialitatii informatiilor la care are acces.
Privind securitatea si sanatatea muncii
Privind regulamentele / procedurile de lucru.
Respecta si aplica politicile generale ale firmei in productie si investitii si raspunde de insusirea si respectarea acestora de catre intreg personalul din subordine.

Cerinte generale:
Studii superioare economice, management;
Experiență de lucru– numai puțin de 2 ani;
Buna cunoastere a mediului concurential de afaceri;
Limbi cunoscute: Romana, Rusa.
Excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel, 1C );

  • Condiții:
  • Lucrul într-o companie mare și stabilă
  •  Dezvoltare profesională
  • Săptămână de lucru de cinci zile

    CV cu indicarea postului pentru care se candidează  de expediat pe adresa: hr@vasconi.md.

Vor fi invitați la interviu numai candidții care corespund cerințelor inaintate.

Telefon: [показать номер]078222290, [показать номер]022-421181
E-mail: hr@vasconi.md
Web: www.vasconi.md

Отправить резюме

О компании

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?