Опубликовано вчера

Manager vânzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ești o persoană pozitivă, ambițioasă și ai bune calități de comunicare, te invităm în colectivul nostru!

Oferta de muncă:

  •  Salariu decent - 15.000;
  •  Pachet social integral;
  •  Regim de muncă: de la 9:00-18:00;
  •  Salariu decent și plătit la timp;
  •  Colectiv profesionist și tânăr!
  •  Ambianță de oficiu foarte comodă pentru un lucru productiv!
  •  Locul de muncă: mun.Chișinău, r. Ciocana;

Cerințele față de candidat:

  •  Studii: prezintă un avantaj;
  •  Experiență în domeniu;
  •  Cunoștințe avansate de utilizare a PC (MsOffice);
  •  Cunoașterea limbilor: română - nivel avansat, rusa - nivel de comunicare, etc.;
  •  Permis de conducere cat. B.

Ce va trebui să faceți:

  •  Realizarea apelurilor clienților;
  • Negocierea cu clienții;
  • Întocmirea ofertelor comerciale pentru clienți;
  • Promovarea și prezentarea produsului clienților;
  • Participarea la diferite evenimente, expoziții, etc.
  • Vânzarea produsului.

Persoanele interesate pot aplica CV-ul cu o fotografie a sa la adresa: hr@comsales.md, cu indicarea postului în titlul scrisorii.

О компании

COMSALES GRUP este o companie fondată în anul 2006, a ajuns una dintre principalele companii de inginerie industrială, specializată în construcția și proiectarea obiectelor industriale, agroindustriale și comerciale precum și a dispozitivelor industriale de cântărire.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?