Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoasterea limbii române şi ruse;
  • Experiența de muncă în domeniu;
  • Calități organizatorice.
  • Responsabilitați:
  • Întreținerea și menținerea curățeniei cladirii și a zonei din jurul ei;
  • Reparația instalațiilor sanitare;
  • Reparația mobilierului si a altor accesorii din cadrul întreprinderii;
  • Achiziționarea materialelor necesare reparatiei;
  • Onestitate, responsabilitate, comunicabilitate.

Ce oferim:
- Întreprinderea oferă un pachet salarial motivant, negociabil şi alte bonusuri în dependență de calitățile profesionale ale persoanei;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere într-un mediu de profesioniști;
- Întregul pachet social.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de e-mail crara@crara.md">crara@crara.md  cu specificarea postului sau să ne contacteze pe numărul [показать номер]069-171-505 / [показать номер]079-411-611, [показать номер]022-359-538

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?