Publicat Ieri

Asistent/ă medical/ă la Spitalul International Medpark

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Beneficii Oferite:

  • Alimentație, uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie
  • Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Acces la programe personalizate de training (medical)

Responsabilităţi:

  • Oferirea asistenţei medicale pacienților în conformitate cu fişa de post
  • Respectarea standardelor instituţiei

Cerințe:

  • Studii medicale
  • Personalitate flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
  • Personalitate orientată spre pacient-client
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă
  • Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)

Descrierea instituției
  Spitalul Internaţional Medpark este singura instituție medicală, din țară, acreditată de Joint Commission International - standardul de aur la nivel mondial pentru calitatea actului medical și siguranța pacientului.
   Misiunea Medpark este să oferim un sistem integrat de servicii medicale de prevenire, diagnostic şi tratament calitativ, la standarde de excelenţă, în care toate eforturile sunt concentrate pe pacient și necesităţile acestuia.

Telefon pentru informaţii: (+373) [vezi telefon]79 70 22 14
CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Abilități cheie
Empatie Etica în muncă Lucru în echipa Învățare continuă

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Acces la biblioteca companiei și alte resurse

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Uniformă

Echilibru viață personală / profesională

Over Time plătit

Despre companie

Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care tratează, anual, peste 100.000 de pacienţi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Articolele companiei

Spitalul Internațional Medpark se extinde. Peste 100 de posturi vacante disponibile!

Primul și cel mai mare spital multidisciplinar privat din țară se extinde pentru a continua să dezvolte servicii medicale la standarde internaționale și să aducă medicina viitorului aici, în Moldova. Alătură-te și tu echipei de peste 650 de Oameni Medpark Oamenii sunt cel mai valoros activ, iată de ce Medpark…
Citiți în întregime
26200 29-09-2022
Din ambiție și fără pile poți ajunge singura femeie medic electrofiziolog din Moldova

Dacă ambiție nu e, nimic nu e. Se pare că acest citat celebru parafrazat este exact despre Irina Boiciuc, medic cardiolog care și-a început activitatea în cadrul Spitalului Internațional Medpark în calitate de recepționist. Atunci când aspirațiile sunt mari, nu e loc de îndoieli Irina Boiciuc: „ În vara lui…
1716 13-09-2022
Cum e să lucrezi în calitate de asistent/ă medical/ă la Medpark?

Pentru a crește frumos, orice om are nevoie de susținere, apreciere, un climat emoțional favorabil în spațiul său de activitate și în comunicarea cu colegii. Atunci când instituția în cadrul căreia muncești îți oferă mai mult decât ceri, atunci când ești stimulat și remunerat pe măsură pentru munca ta, să…
2372 03-05-2022

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Andrei Doga 24 street MD-2024 Chișinău, Republica Moldova