Publicat Recent

Broker Ipotecar

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Dacă te consideri o persoană cu abilități înalte de comunicare și concentrare asupra rezultatului final, ai dorinţa de realizări mari într-o companie de succes, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Responsabilităţi:

  • Consultarea clienților și agenților privind oferta de creditare ipotecară cea mai bună de pe piață
  • Identificarea necesităților și a posibilităților clientului
  • Colectarea pachetului de acte (certificate necesare pentru depunerea dosarului la instituția financiară corespunzătoare)
  • Organizarea tranzacțiilor impreună cu agentul companiei
  • Menținerea relațiilor de colaborare cu instituțiile financiare, notari, companii de evaluări și asigurări
  • Monotorizarea procesului de analiză a dosarului , informarea clientului despre termenii reali
  • Asistența la evaluarea imobilului care intenționează să îl procure

Cerinte:

  • Studii superioare cu profil economic
  • Experienţă bancară
  • Abilități analitice orientate spre rezultat
  • Capacitate de a lucra individual și în echipă

Beneficii:
- Mediu de activitate plăcut, echipă tânără şi dinamică
- Salariul fix+procent din tranzacții realizate cu succes
- Posibilități de dezvoltare a unei cariere într-o companie de success
-Loc de muncă în centrul capitalei.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul (însoţit în mod obligatoriu de o fotografie) la adresa electronică: hr@accesimobil.md     cu specificarea postului pentru care aplică sau poți suna direct pe numărul de contact: +[vezi telefon]373 788 88 300

Trimite CV

Despre companie

Compania Imobiliară ACCES IMOBIL GRUP SRL
Oferim competența necesară în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru consumatorii serviciilor noastre -proprietarii bunurilor imobile, Potențialii Cumpărători, Locatori si Locatari  a bunurilor imobiliare: apartamente, case la curte, birouri, spații comerciale, terenuri din Chișinău și suburbii.
Suntem deschiși în vederea  stabilirii unei colaborari reciproc- avantajoase!

Suntem în  creștere continuă, de aceea avem nevoie de persoane cu spirit de initiativă , perspicace, cu capacități analitice si pentru care interactiunea umană este un must. Să devenim împreună cei mai buni!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte