Publicat Recent

Оператор торгового зала

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Мы предлагаем нашим сотрудникам:

  • Официальное трудоустройство, социальный пакет;
  • Своевременную заработную плату;
  • Удобный и стабильный график работы в будни  8.30  – 17.30;
  • Молодой дружный коллектив;
  • Возможность профессионального  и карьерного роста
  • Для наших сотрудников действует корпоративная скидка на нашу продукцию;
  • Обеспечиваем  мобильную связь за счет компании;
  • Должностные обязанности:
  • Консультирование  покупателей, помощь при выборе товара;
  • Набор и оформление заказов в 1С;
  • Организация доставок интернет заказов.
  • Холодные звонки
  • Требования:
  • Опыт работы от 1 года;
  • Уверенный уровень владения ПК, навыки работы в 1С
  • Знание государственного и русского языка;
  • Знание основ складской логистики.

   Заинтересованных кандидатов просим отправить свое резюме/CV на адрес  hr@prostand.net  либо связаться по тел. +[vezi telefon]373 79999342

Trimite CV

Despre companie

La momentul actual Grupa de Companii Prostand este unul dintre cei mai mari importatori și distribuitori pe teritoriul Republicii Moldova a rechizitelor școlare,  de birotică  și  mărfurilor de larg consum.

Prostand  iși propune să fie unul dintre cei mai buni angajatori de pe piața forței de muncă din Republica Moldova. Compania oferă angajaților un salariu decent și pachet social complet.

Valorile noastre:
- Stabilitate și fiabilitate,
- Dorința de a face munca colaboratorilor  eficientă,
- Responsabilitate
- Sprijin pentru angajați și promovarea  pe tarîmul  carierei .

Apreciem profesionalismul si suntem cointeresati în colaborare pe termen lung!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte