Publicat Recent

Specialist in repararea automobilului

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- studii speciale în domeniul reparației și întreținerii tehnice a transportului auto
- experiență de cel puțin 3 ani în domeniu
- bune cunoștințe de operare PC și de utilizare a mijloacelor tehnice de diagnosticare a transportului auto
- capacitate dezvoltată de învățare, punctualitate
- deținerea permisului de conducere categoria „B”
- disciplină, responsabilitate, capacitate de a munci
- cunoașterea limbii engleze este binevenită

Responsabilitățile postului:
- efectuarea lucrărilor de reparație și întreținere tehnică a transportului auto (cu intervenții la motor, caroserie, instalații electrice)

Compania oferă:
- Program de lucru Ln-Vn de la 9:00 -18:00
- Pachet social
- Salariul calculat în funcție de nivelul de calificare și volumul de muncă realizat
- Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
- Compensarea 50% pentru sport

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: jobautoshina@gmail.com  specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați sau sunati pe numarul: +[vezi telefon]373 620 16 932

Trimite CV

Despre companie

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte