Publicat Ieri

Muncitori în domeniul electric

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Responsabilitate, dorinta de a munci, persoane care se pot stapini in fata paharului, respectarea orarului de munca, respectarea calitatii muncii,respectarea regulilor de munca a companiei.

Condiții de muncă: BUNE.

Responsabilități: respectarea securitatii muncii care este impusa de companie si utilizarea echipamentelor de securitate (casca, echipamente de protectie, bocanci, salopete), ingrijirea instrumentelor de munca, folosirea cu prudenta a transportului companiei.

Beneficii

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Uniformă

Călătorii

Despre companie

S.R.L. FORTITUDO este o companie cu experiență, formată dintr-o echipă tînără și dinamică, cu cea mai mare creștere în sfera proiectării și montării turnurilor de telecomunicații, a rețelelor electrice interioare și exterioare, realizarea lucrărilor de construcție.

Înființată în 1996, S.R.L. Fortitudo a ajuns astăzi o firma apreciată de multă lume, facînd față cu succes concurenței acerbe, deoarece răspunde cu profesionalism la cerințele tot mai diversificate ale clienților.

Societatea se află într-un permanent proces de perfectionare și oferă soluții la „cheie”, începînd cu proiectarea detaliată, montarea și finisînd cu punerea în funcțiune și deservirea tehnică ulterioară a obiectului dat în exploatare.

Un client mulțumit reprezintă o foarte bună formă de promovare.

Aceasta este probabil  pentru faptul ca majoritatea clienților noi ne contactează datorită recomandării firmei de către clienții vechi.

Acordăm atenție fiecărui element al procesului de activitate și nu ne permitem să tratăm cu superficialitate nici cea mai mică parte a proiectului aflat în desfășurare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii