Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe: Persoana responsabila si este necesar categoria B.
Condiții de muncă: Activitate într-o companie modernă alături de colegi prietenoși și muncitori.
Responsabilități: Incarcarea aparatelor de cafea si mentinerea lor in fuctiune.

Trimite CV

Despre companie

Buono Caffe este compania orientată spre interesele clientului, cu respect și angajament suntem deschiși discuțiilor și prevederile partenerilor de afaceri, cu care ne dorim să dezvoltăm un parteneriat de lungă durată, bazat pe respect și încredere reciprocă.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Padurii 18, of 111