Publicat Recent

Cusător( industria ușoară)

Informații de bază

Salariu:
6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Oraș:
Cahul

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • responsabilitate
  • discernământ
  • capacitate de lucru in echipa
  • îndemânare, atenție la detalii.

Condiții de muncă: munca se desfășoară la sediul firmei, in condiții normale de muncă conform CMRM.
Responsabilități: să execute lucrări simple cu privirea la realizarea confecțiilor din textile la masina de cusut.

Trimite CV

Despre companie

De obicei,creatorii de modă pun la dispoziția clienților modele elegane,frumoase,originale, ajutîndu-i să ajusteze tendințele modei la propriile lor gusturi.Aceleași tendințe le urmăresc și fabricile de confecții.Responsabilitatea producătorului față de rezultatul muncii este destul de înaltă.Colaboratorii «Laboratorio Tessile Mol » izbutesc cu succes să realizeze articole de confecții și articole tricotate pentru clienții săi .

Întreprinderea are o suprafaţă totală de 4500 m2 și este dotată cu patru secții de producere: secția de împletit, două secții pentru confecții ,unde sunt mai mult de 100 mașini de chet și mai mult de 100 mașini de cusut, secția de finisaj , munca în ele fiind asigurată de peste 300 de angajați.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte