Publicat Recent

Manager Asigurarea Calităţii

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 10 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Află mai multe despre noi:
Despre noi: https://youtu.be/wRZOfJRx8O8
Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md
Facebook: https://ru-ru.facebook.com/inoxplus.md/

Ce oferă Inox Plus?
  • grafic de muncă stabil;
  • pachet social complet;
  • salariu competitiv;
  • atmosferă de lucru plăcută;
  • posibilitatea de creștere profesională.
Pregătirea, experienţa profesională şi competenţele necesare:
  • Studii superioare;
  • Studii facultative în sistemul de asigurare a calităţii conform standardelor ISO 9001;
  • Experienţă de lucru în domeniul asigurării calităţii de cel puţin 1 an;
  • Cunoaşterea organizării proceselor din cadrul întreprinderii, bazelor tehnologice de producere;
  • Experienţa în: producerea materialelor/produselor din metalice, mobiler s.a.; planificare/verificare a calităţii;
  • Cunoştinţe: privind politica calităţii, auditul calităţii, tehnica comunicării, posedarea fluentă a limbii română, rusă şi alte limbi moderne – prioritar – engleză;
  • Mijloacele electronice de evidenţă a documentelor din cadrul sistemului de management a calităţii, deprinderi de utilizare a computerului (MS Windows şi MS Office);
  • Cerinţelor  faţă de securitatea muncii şi securitatea anti-incendiară;
  • Comunicativ, dinamic, spirit de conducător.
 Responsabilităţi:
  • Raportarea conducerii despre funcţionarea sistemului calităţii;
  • Asigurarea promovării cunoaşterii cerinţelor clienţilor în cadrul organizaţiei;
  • Verificarea întocmirii şi revizuirii procedurii Sistemului de Management al Calităţii;
  • Verificarea executării corecte a instrucţiunilor din partea operatorilor;
  • Înregistrarea documentelor referitor la SMC;
  • Elaborarea metodologii de depistare a neconformităţilor şi de efectuare a acţiunilor preventive şi corective;
  • Efectuarea auditului sistemului, proceselor şi produselor;
  • Programarea şi efectuarea auditului intern a oricărui centru de responsabilitate;
  • Asigură introducerea noutăţilor tehnice în domeniul asigurării şi verificării calităţii;
  • Coordonarea de acţiuni specifice privind calitatea: studii de caz, programe de îmbunătăţire a calităţii, respectarea tuturor procedurilor de control pe toată durata procesului de fabricare, analize ale defectelor, verificarea planurilor calităţii;
  •  Acordarea de consultanţă tuturor centrelor de responsabilitate în probleme privind asigurarea calităţii. Elaborarea programului - cadru pentru formare şi perfecţionare în domeniul asigurării calităţii;
  • Păstrarea, integritatea, confidenţialitatea documentaţiei organizaţiei;
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.
Dacă știți totul despre vânzări și puteți găsi o abordare pentru orice client, atunci așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. marcat în rubrică „Manager Asigurare Calitatii"
 e_mail hr@inoxplus.md
Trimite CV

Despre companie

InoxPlus este o companie specializată în producerea confețiilor din inox și anume: producerea de rezervoare din inox (cisterne, vinificatoare etc.), producerea de mobilă, importul de echipamente HoReCa și comerțul cu materie primă din inox. În 11 ani, am reușit să devenim unul dintre cei mai importanți agenți economici de pe teritoriul Republicii Moldova.

Vezi site-ul companiei: www.inoxplus.md

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte