Publicat Recent

Manager vînzări active

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- identificarea și atragerea de noi clienți;
- inițierea negocierilor cu clienții potențiali;
- introducerea informației cu privire la întrevederile ce au avut loc în sistemul informațional al companiei;
- informarea clienților privind lansarea de produse noi;
- realizarea activităților de pregătire pentru participarea la expozițiile în domeniu.

Cerințe:
- studii economice superioare;
- fluență în limbile rusă și română;
- experiența anterioară într-o poziție similară de cel puțin un an;
- experiența în conducerea automobilului de cel puțin un an.

Calități personale:

- spirit de inițiativă;
- abilități de negociere;
- responsabilitate;
- perseverență în atingerea scopurilor;
- onestitate.

Oferim:

- remunerare competitivă (salariu fix + premii lunare în funcție de performanțele obținute);
- șansa de a activa într-un domeniu în plină ascensiune și dezvoltare;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă unită de profesioniști;
- angajare oficială în cîmpul muncii.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: tatiana.parlicov@ghizela.md">tatiana.parlicov@ghizela.md
www.profcosmetic.md
Telefon: [vezi telefon]078884884

Trimite CV

Despre companie

Compania „GHIZELA” și-a început activitățile pentru a promova cele mai bune realizări ale cosmetologiei și medicinei estetice mondiale pe piața moldovenească din 2003. Principalele activități ale companiei sunt distribuția exclusivă a mărcilor de cosmetice profesionale; furnizare de echipamente specializate pentru saloanele de infrumusetare marca BDR, Gharieni (Germania); salon de înfrumusețare „GHIZELA” și centru de formare. Clienții noștri sunt centre medicale, clinici de medicină estetică, spa și cluburi de fitness, sanatorie, saloane de înfrumusețare și cosmetologi privați.

Pe lângă calitatea excepțională și o gamă largă de produse și echipamente de înaltă calificare, organizăm seminare și workshop-uri gratuite care sporesc nivelul profesional al cosmetologilor și vă ajută afacerea să înflorească.

Centrul este întotdeauna deschis pentru cooperare. Dacă aveți calificările necesare, experiență, abilități de comunicare și doriți să faceți parte dintr-o echipă de profesioniști pentru a păstra frumusețea și sănătatea pielii - vă așteptăm cu drag!

Angajații noștri sunt elementul cheie al succesului nostru! Este important pentru noi ca fiecare angajat să se simtă apreciat și să aibă succes.

AVANTAJELE NOASTRE:

SALARIU ATRACTIV: rezultatul muncii dvs. va fi întotdeauna apreciat.

ANGAJARE OFICIALĂ. Respectarea legislației muncii din Moldova.

PERIOADA DE STAGIERE PLĂTITĂ. Perioada de probă este asigurată cu un salariu stabil, în afara de aceasta compania organizează permanent treninguri de performanță pentru a dezvolta competențele și abilitățile necesare de la cei mai experimentați mentori.

DEZVOLTAREA ȘI ÎMBUNĂTĂȚIREA CONTINUĂ. Vizite gratuite la congrese, seminare și cursuri de formare.

PRODUSE EXCLUSIVE. Lucrați cu cele mai bune și certificate medicamente existente în medicina estetică, precum și cu produse cosmetice ale celor mai importante mărci profesionale: GIGI Laboratories (Israel), Germaine de Capuccini (Spania), BDR (Germania).

TEHNICILE DE AUTOR. Esteticienii noștri sunt maeștri ai tehnicilor exclusive de masaj, care înlocuiesc cu succes metodele chirurgicale dureroase, permițând obținerea rezultatului dorit de întinerire.

OFICIU MODERN. Cabinetele noastre de înfrumusețare sunt în deplină conformitate cu reglementările. Vă așteaptă un mediu de lucru confortabil și foarte frumos!

ECHIPAMENTE AVANSATE. Utilizăm dispozitive de ultimă generație, a căror eficiență și siguranță este confirmată de studii clinice autorizate (Spania, Germania, Italia).

ECHIPA NOASTRĂ. Am adunat cei mai buni specialiști în medicină și cosmetologie, care sunt pasionați de munca lor și de sănătatea pacienților.

BAZA DE CLIENȚII PROPRII care vin la noi pentru calitate și rezultate.

CONDIȚII EXCELENTE. Oferim un program de lucru convenabil și flexibil chiar în centrul orașului.

CULTURA CORPORATIVĂ, evenimente și sărbători regulate; cu surprize plăcute!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Bernardazzi 79