Publicat Recent

Agent vânzări

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

RESPONSABILITATI:
• Identificarea potentialilor clienti in domeniul HoReCa si OCS;
• Monitorizarea cerintelor si nevoilor clientilor si actionarea in vederea satisfacerii acestora;
• Comercializarea aparatelor de cafea Lavazza;
• Contactarea clientilor pentru a vinde si promova produsele companiei in vederea realizarii target-ului de vanzari;
• Comunicarea permanenta cu clientii pentru cunoasterea si evaluarea cerintelor, dezvoltarea relatiilor cu acestia;
• Preluarea comenzilor de la clienti, negocierea comenzii cu clientul in vederea realizarii target-ului de vanzari, urmarirea si incasarea din piata a facturilor emise, identificarea de noi clienti si prezentarea produselor Lavazza in vederea incheierii contractelor noi privind furnizare serviciilor companiei.

CANDIDATUL IDEAL:
• Capacitate de comunicare;
• Orientare spre client si spre rezultate majore;
• Capacitate de organizare si planificare;
• Abilitati excelente de vanzator;
• Abilitati excelente dezvoltare relatiilor cu clientii;
• Permis de conducere cat. B (preferabil o masina privata);
• Cunoașterea fluenta a limbilor romana și rusa, engleza ar fi un avantaj.

COMPANIA ITI OFERA:
⦁ Experiena de munca in companie internationala Lavazza;
⦁ Dezvoltarea profesionala de specialitate;
⦁ Posibilitate de avansare in cariera;
⦁ Telefonie mobila corporativa, compensatiile p/u utilizarea auto privat si combustibil;
⦁ Atmosfera libera si sanatoasa de comunicare;
⦁ Salariu incepand de la 15 000 MDL;
⦁ Pachet social complet si beneficii.

Asteptam CV-ul d-stra pe adresa electronica: office@divat.md">office@divat.md

Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

Trimite CV

Despre companie

Compania „Divat” SRL este distribuitorul oficial al cafelei LAVAZZA, al ceaiului german de elită ALTHAUS. La ora actuală, compania noastră este unul din cei mai mari furnizori de soiuri de ceai şi cafea de clasa premium pentru comerţul cu amănuntul, pentru hoteluri, baruri, cafenele şi restaurante pe teritoriul Republicii Moldova. Personalul «Divat» SRL este alcătuit din experţi calificaţi în domeniul cafelei, ceaiului şi al echipamentului aferent. Noi suntem pregătiţi să ne împărtăşim cunoştinţele, să vă oferim asistenţă şi suport tehnic, să instruim şi să sporim calificarea personalului Dvs., să alegem varianta optimă a echipamentului profesional, să oferim recomandări privind meniul de cafea şi ceai, privind modalităţile de preparare şi arta servirii ceaiului şi cafelei.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte