Publicat Recent

Vânzător produse alimentare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Angajăm vânzător produse alimentare (sec. Buiucani)

Responsabilități:

  • deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, caracteristicilor produselor;
  • aranjarea produselor în vitrine,conform tehnicilor de mercantizare și urmărirea termenului de valabilitate a produselor;
  • efectuarea lunară a inventarierii;
  • menținerea igienii și curațeniei spațiului de lucru.

Cerințe:

  • Experiență în vînzări ( produse alimentare)- minim 1 an;
  • Cunoștințe de recepție, gestionare și vânzare a produselor alimentare;
  • Orientare și deschidere către necesitațile clientului;
  • Seriozitate și responsabilitate.

Compania oferă:

  • salariu motivant;
  • Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
  • Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.
Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email:
(cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md
Pentru detalii: [vezi telefon]060133288
Candidații selectați vor fi contactați ( pentru interviu).

Despre companie

Vitafor este o companie autohtonă de distribuție a produselor alimentare en-gross. De la momentul fondării, în anul 2004, compania a stabilit relații temeinice și durabile cu furnizorii și clienții săi, a extins gama de produse oferite și a perfecționat serviciile. Astăzi Vitafor este și producător de un șir de bunuri proprii, care corespund standardelor de calitate europene. La moment Vitafor produce și distribuie pe întreg teritoriul țării peste 1000 de produse alimentare de cea mai înaltă calitate.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte