Publicat Recent

Inginer Geodez

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Leova

Descrierea poziției vacante

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează INGINER GEODEZ

Cerințe:
- Studii superioare (în geodezie și topografie);
- Deținerea certificatului de atestare profesional;
- Cunoașterea programelor la nivel avansat: Autocad Civil 3D, Microsoft Office și Excel;
- Cunoștinte în utilizarea aparatelor specifice domeniului de activitate (GPS, Stație Totală, Nivela);
- Deținerea permisului de conducere;
- Experiență în domeniu de minim 3 ani;
- Experiență în lucrări de reabilitare a drumurilor constituie avantaj;
- Spirit de echipă si simț practic;
- Cunoașterea limbii engleze – constituie avantaj;

Descrierea postului:
- Întocmirea documentației tehnice de specialitate (planuri topografice, planuri de situație);
- Efectuarea măsurărilor în teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate;
- Prelucrarea datelor și realizarea planurilor topografice;
- Elaborarea proiectelor și desenelor tehnice pentru efectuarea lucrărilor de reabilitare a drumurilor;
- Organizarea păstrării corecte a documentației topografice și tehnice;
- Asigurarea controlului asupra păstrării corecte a echipamentului de serviciu;

Ce îți oferim noi:
- Salariu motivant;
- Angajare oficiă;
- Pachet social;
- Asigurarea mesei de prînz a angajatului;
- Dezvoltare profesionala continuă prin accesul la cele mai noi tehnologii;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail asihamadova@ozkainsaat.com.tr
Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. [vezi telefon]068829268
Persoana de contact: Albina

Trimite CV

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte