Publicat Ieri

Operator call-center

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
- Consultarea clienților;
- Înregistrarea comenzilor;

Noi oferim:
- O platformă pentru dezvoltare personală și
profesională;
- Instruire gratuită;
- Angajare oficială și pachet social complet;
- Oportunități de avansare în carieră.
- Posibilitatea de a lucra la distanță.

Cerințe:
- Punctualitate și responsabilitate;
- Capacitate de a lucra în echipă;
- Utilizator PC;
- Dorința de a învăta ceva nou;
- Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
- Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: HR.MD@studio-moderna.com">HR.MD@studio-moderna.com     ( cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: [vezi telefon]079401087 / [vezi telefon]079809177 / [vezi telefon]022 264 134
Ne puteți găsi pe pagina noastră de facebook: https://www.facebook.com/studiomoderna.career/
sau pe site-ul: https://studiomoderna.md
Locația: mun.Chişinău, bld.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford
Trimite CV

Despre companie

Studio Moderna este o companie internationala, cu o cooperare in mai mult de 20 tari, cu peste 20 ani de experienta. Astazi suntem liderul e-comertului multi-channel si al platformei direct-la-consumator in Europa Centrala, de Est (ECE) si Rusia. Una dintre cele mai importante valori ale companiei noastre este aceea de a avea grija de clienti si angajati. Anume din acest motiv Studio Moderna a intrat in Top 10 Angajatori din Republica Moldova pentru anul 2016.

Suntem de succes in ceea ce facem pentru că angajam, dezvoltam și imputernicim persoanele inteligente care au pasiunea de a aduce o contributie semnificativa la afacerea noastra. Incurajam și admiram pe cei care fac si pe cei care misca lumea din jurul lor. Alaturati-va în calatoria noastra pentru a oferi o experienta extraordinara cu marcile și produsele pe care le iubesc utilizatorii nostri.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 202