Publicat Recent

Contabil șef | fintech

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre companie
Compania noastră este o organizație de creditare specializată și lucrează la construirea și extinderea rețelei de sucursale pentru a fi disponibilă clienților din Chișinău și din alte regiuni ale Moldovei, României, Bulgariei. Scopul principal este de a ajuta clienții într-un mod rapid în cazul unei situații financiare neprevăzute.

Descrierea jobului

  • Supravegherea tuturor operațiunilor contabile pentru toate companiile din grup
  • Pregătirea și revizuirea rapoartelor financiare și declarațiilor fiscale
  • Asigurarea conformității cu toate reglementările fiscale și legile privind TVA
  • Gestionarea tuturor tranzacțiilor și operațiunilor cu numerar
  • Colaborarea strânsă cu echipa de conducere pentru a dezvolta strategii financiare

Cerințe pentru candidat

  • Experiență relevantă de cel puțin 3 ani ca Contabil Șef, preferabil în sectorul de retail
  • Competențe excelente de MS Office, mai ales Excel
  • Cunoștințe solide și înțelegerea legilor fiscale, în special TVA
  • Abilități de gestionare a timpului, atenție la detalii și abilități excelente de organizare

Oferim

  • Salariu motivant și asigurare medicală etc.
  • Oportunitate excelentă de creștere și afirmare personală și profesională într-o companie care se află în permanență creștere
  • Grafic de muncă L –V, 09:00 – 18:00
  • Oficiu în sectorul Centru

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md
*Prin trimiterea CV- ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către HR Solutions.

Trimite CV

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Alba-Iulia 75