Publicat Recent

Manager vânzări imobiliare

Informații de bază

Salariu:
de la 30 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Gestionarea portofoliului de proprietăți imobiliare
  • Identificarea și prospectarea potențialilor clienți
  • Efectuarea vizionărilor cu persoanele interesate și furnizarea de informații relevante
  • Negocierea și încheierea cu succes a tranzacțiilor imobiliare
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, precum și cu alți agenți imobiliari.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări
  • Excelente abilități de comunicare și negociere
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic
  • Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii eficiente
  • Permis de conducere și mașină proprie

Oferta noastră:

  • oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă
  • pregătire și consiliere de specialitate, programe de training în vânzări și marketing;
  • venit atractiv și alte beneficii in funcție de performanță

Dacă sunteți interesat de acest post și îndepliniți cerințele menționate mai sus, vă rugăm să ne trimiteți un CV prin e-mail la adresa hr@mirax.md. Vă mulțumim pentru interesul acordat!

Trimite CV

Despre companie

Mirax - Companie Imobiliară | Servicii imobiliare

Oferim servicii de înaltă calitate și eficiență în fiecare etapă a muncii, dăm dovadă de profesionalism, deținem ani de experiență, cunoștințe în domeniu - factori apreciați de clienții noștri mulțumiți.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. 31 August 1989, 85