Publicat Recent

Operator Call-Centru

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Vorbire fluentă a limbilor română și italiană
  • Persoană sociabilă cu clienții potențiali și existenți
  • Bune abilități organizatorice și comportament proactiv

Condiții de muncă:

  • Preluarea apelurilor telefonice, furnizarea informațiilor solicitate
  • Răspunderea rapidă la mesajele înregistrate și acumulate în CRM
  • Suport informațional și logistic acordat clienților pre și post vânzare
  • Efectuarea de programări conform solicitărilor clienților

Responsabilități:

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte