Publicat Recent

Manager financiar în transport internațional

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Studii superioare in Contabilitate/Finante/Management/Economie/Logistica
  • Cunostinte avansate de operare la calculator
  • Experienta anterioara in lucrul cu facturi si plati bancare
  • Cunoașterea limbii române(materna) și engleze(de dorit)
  • Abilități excelente de organizare şi comunicare
  • Experienta in domeniu e binevenita

Responsabilitatile postului:

  • Raportarea si controlul activitatilor zilnice
  • Comunicare cu contabilii și dispatcherul companiei
  • Lucrul cu banca , autoritatile publice si companiile de leasing
  • Evidenta actelor (facturare, întocmirea documentelor de însoțire si angajare, contracte și plati)

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii în cadrul unei companii stabile și de încredere cu pachet social
  • salariu motivant și plătit la timp
  • oportunități de creștere
  • conditii de lucru foarte bune si prinzuri zilnice

E-mail: gmt.eurotrans@gmail.com
Telefon: +[vezi telefon]37369111172

Trimite CV

Despre companie

Companie Internationala de Transport

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte