Publicat Recent

Arhitect

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

ARHI TERRA este în căutarea unui nou coleg/colegă, dacă îți surâde ideea de a te alătura unei echipe dinamice, în continuă expansiune și de a lucra în mediu profesionist te așteptăm alături de noi.

Condiții de muncă:

- salariu atractiv (stabilit în urma discuției cu candidatul în dependență de aptitudinile sale)
- angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin
- oficiu confortabil
- o echipa prietenoasă

Responsabilități:

-Abilitatea de a lucra într-o echipă
-Punctualitate
-Efectuarea proiectelor de execuție in AutoCad sau ArchiCad
-Efectuarea renderelor in 3dsMax sau SketchUp (+Vray sau Corona)
-Prelucrarea imaginilor în Photoshop
Trimite CV

Despre companie

Compania ARHI TERRA executa proiecte pentru toate categoriile de constructii, va ofera servicii complete de arhitectură și urbanism la cele mai înalte standarde, printr-o atenție individualizată acordată fiecărui proprietar ori investitor, proiect sau detaliu al unei construcții

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte