Publicat Recent

Operator serviciu dispecerat

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- cunostinte PC;
- persoană responsabilă şi ordonată;
- spirit de observație;
- capacitatea de a reacţiona rapid;
- comunicare şi exprimare corectă;
- cunoașterea limbilor română și rusă.

Responsabilități:
- primirea apelurilor la darea şi scoaterea de sub pază a edificiilor;
- reacţionarea corectă în caz de alarmă;
- redirecționarea către grupele operative a semnalelor de alarmă;
- lucrul cu documentele de serviciu.

Condiții de muncă:
- lucru în ture;
- salariu stabil;
- pachet social deplin;
- angajare oficială.

Persoanele interesate sunt rugate să depună CV, indicând postul dorit, pe adresa de e-mail:  hr@media-security.eu">hr@media-security.eu

Despre companie

“Media Security” — крупнейшая охранная компания в Республике Молдова, имеющая опыт работы более 25 лет и впечатляющее количество клиентов и выполненных заданий. Мы предлагаем интегрированные решения по обеспечению безопасности как для крупных компаний, так и для домашних пользователей.

Наша цель заключается в своевременном предоставлении наилучших решений для безопасности клиентов по приемлемой цене. У нас есть сплоченная команда, которая работает сообща для достижения целей компании и задач клиента. Нашим главным преимуществом является профессионализм, который мы формировали на протяжении 25 лет и успешно воплощали в крупных, местных и международных проектах.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte