Publicat Recent

Contabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:
- studii superioare în contabilitate;
- experiența de cel puțin 2 ani în poziție similară;
- cunoaşterea Standardelor naționale de contabilitate, legislației fiscale și a legislației muncii;
- coordonarea activității cu Inspectoratul fiscal și alte organe de stat;
- întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale și financiare;
- cunoaşterea limbilor română și rusă;
- bune cunoștințe de operare PC, 1С;
- atitudine activă, punctualitate, responsabilitate.

Responsabilități:

  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intări, ieşiri, banca);
  • Sistematizarea informației și introducerea datelor în sistemul 1C;
  • Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor;
  • Gestionarea și controlul fluxului de documente contabile;
  • Verificarea foilor de parcurs, casarea combustibilului;
  • Întocmirea  rapoartelor operaționale zilnice;
  • Evidenţa facturilor fiscale
  • evidența valorilor materiale și a mărfurilor;
  • realizarea operațiunilor de casă;
  • Evidenta salariului

Condiții:
- angajare oficială în câmpul muncii;
- pachet social deplin;
- oficiul în centrul oraşului;
- 5 zile lucrătoare pe săptămînă; 8 ore pe zi

Expediați CV-ul cu foto la adresa electronică: hr@media-security.eu">hr@media-security.eu     tel [vezi telefon]069870812

Despre companie

“Media Security” — крупнейшая охранная компания в Республике Молдова, имеющая опыт работы более 25 лет и впечатляющее количество клиентов и выполненных заданий. Мы предлагаем интегрированные решения по обеспечению безопасности как для крупных компаний, так и для домашних пользователей.

Наша цель заключается в своевременном предоставлении наилучших решений для безопасности клиентов по приемлемой цене. У нас есть сплоченная команда, которая работает сообща для достижения целей компании и задач клиента. Нашим главным преимуществом является профессионализм, который мы формировали на протяжении 25 лет и успешно воплощали в крупных, местных и международных проектах.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte