Publicat Recent

Junior Programator PHP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

VĂ PROPUNEM:

  •  Lucru într-un birou confortabil;
  •  Colectiv tânăr, vesel și prietenos;
  • Cafea naturală din contul companiei;
  • Livrarea prânzului la birou;
  • Distracții: PlayStation, fotbal de masă, Darts și altele;
  • Compensarea a 50% din abonamentul de la sala de sport;
  • Reduceri de 50% pentru serviciile vulcanizare mobila propuse de „Autoshina.md”;
  • Achitarea în rată a tehnicii (pentru necesitățile personale) după 6 luni de lucru în companie;
  • Instruire complexă, îmbunătățirea calificării (traininguri, seminare cu specialiștii);
  • Acces liber la biblioteca noastră modernă cu literatură de afaceri;
  • Achitarea salariului la timp;
  • Angajare oficială/ Pachet social.

CERINȚELE NOASTRE FAȚĂ DE CANDIDAȚI:

  • Experiență în crearea proiectelor pe PHP;
  • Cunoașterea MySQL, HTML, CSS;
  • Este binevenită cunoașterea JavaScript (jQuery).
RESPONSABILITĂȚILE PRINCIPALE:
  • Lucru asupra proiectelor existente ale companiei;
  • Elaborarea proiectelor noi (front-end și programare);
  • Dezvoltarea/prelucrarea site-urilor și programarea modulară (extinderea funcțiilor).
Trimite CV

Despre companie

Studio Webmaster – ведущая IT компания Молдовы, с молдо-немецким капиталом, лидер в области предоставления ИТ-решений для бизнеса. Опыт работы более 15 лет. В списке наших клиентов крупнейшие молдавские и мировые компании.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte