Publicat Recent

Contabil-Șef

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania este in cautarea unui contabil-sef, full time

Cerinte:

  •  Studii de specialitate in domeniul contabilitatii
  •  Experienta de lucru 3 ani;
  •  Cunoașterea programului 1-C;
  •  Utilizarea libera a calculatorului;
  •  Cunoaşterea limbei romane;
  •  Responsabilităţi de baza: evidenţa decontarilor cu clientii; elaborarea rapoartelor; plata si calcularea impozitelor; TVA, etc.

    Conditii:
  • Remunerare motivantă
  • Pachet social integral
  • Climat de lucru plăcut
  • Perspective de viitor atrăgătoare
  • Program de lucru – Luni-vineri [vezi telefon]08.00-17.00, simbata-duminica liber.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la e-mail: contabilstaf@mail.ru

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte