Publicat Recent

Termofinisor (гладильщица) salariu 6000-7000 lei

Informații de bază

Salariu:
6 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte fata de candidat:

  • Experienta constituie un avantaj;

Responsabilitati:

  • Calcarea elemetelor necesare procesului de productie

Noi oferim:

  • Salariu motivant achitat la timp;
  • Angajare oficială în cîmpul muncii;
  • Premii pentru productivitate, prezenta;
  • Grafic de muncă stabil L-V 08:30-17:00;
  • Achitarea transportului Tur-Retur;

Telefon: [vezi telefon]076060602, [vezi telefon]022-999-833

E-mail: [vezi telefon]6000-7000 lei)&body=Bună ziua!%0D%0A Mă numesc (Nume Prenume) și sunt (specialitatea ta). Vă scriu referitor la anunțul de angajare, publicat pe site-ul cu locuri de muncă www.delucru.md%0D%0A Mi-ar face mare plăcere să am ocazia să susțin un interviu de angajare pentru acest job, timp în care să vă prezint motivele care stau la baza dorinței mele de a lucra în cadrul companiei Dvs.%0D%0A Vă atașez CV-ul meu și aștept cu nerăbdare un răspuns din partea dvs.%0D%0A%0D%0A O zi frumoasă!%0D%0A Nume Prenume,%0D%0A Numele Funcției%0D%0A Telefon: 06x xxx xxx%0D%0A E-mail: adresa de e-mail">risorseumane.csm@montura.it

or. Chișinău, str. Maria Drăgan 28/3

or.Chișinău, str. Uzinelor 5

Trimite CV

Despre companie

Fabrica italiană specializată în domeniul de producere a îmbracamintei care activeaza mai bine de 20 ani în Republica Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Maria Dragan 28/3