Publicat Ieri

Cofetar / Кондитер

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
De la 1 an
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Работа в нашей команде – это:

  • Возможность карьерного роста ( до Директора супермаркета);
  • Возможность профессионального развития (развернутая программа корпоративного и индивидуального обучения сотрудников);
  • Своевременная выплата заработной платы;
  • Работа  максимально близко к дому;
  • Удобный график  работы.

Задачи нашего нового сотрудника:

  • Осуществление выпечки продукции на производстве полного цикла;
  • Соблюдение технологии производства;
  • Предпродажная подготовка товара;
  • Соблюдение санитарных норм и правил

 Какого  сотрудника мы хотим видеть в нашей команде:

  • С опытом работы кондитером от 1- го года;
  • С  профильным  образованием;
  • С высоким уровенем  ответственности и работоспособности;
  • С готовностью обучаться и развиваться в компании.

Присоединяйся к нам!

Abilități cheie
Răbdare
Trimite CV

Despre companie

Velmart /Green Hills este o companie de Retail, cu o echipă de peste 1000 de specialiști calificati si oportunitati de crestere in cariera.

Instruim gratuit începătorii, Velmart / Green Hills oferă propriile resurse, astfel încât fiecare angajat sa primeasca cunoștințele și abilitățile necesare pentru dezvoltatrea profesionala. Tot de ce aveți nevoie – este dorința de a munci, dezvolta și orienta spre rezultat.

Velmart / Green Hills opteaza pentru indeplinirea tuturor cerintele de remunerare a muncii, fiecare minut este inregistrat si platit, acordam o importanta deosebita muncii tale si o recompensam pe masura !

Velmart / Green Hills este o companie inovatoare care utilizează activ tehnologiile moderne, procesele sunt automatizate în așa mod încât lucrul Dvs. să fie cât mai productiv.

De ce lucrători avem nevoie? De oameni ambițioși si orientate spre rezultat!

De cei ce-și doresc creșterea și dezvoltarea profesională.

Apreciem candidatii cu spirit de echipă si orientati spre succesul companiei !

Un job bun te cauta ! Opteaza pentru Velmart / Green Hills!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte