Publicat Ieri

Operator în limba engleza

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
de la 1 000 USD
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Bine ați venit la Dyninno, un grup de companii cu sediul în San Francisco, care din 2004 oferă produse și servicii de top în domeniul financiar, al călătoriilor și al divertismentului pe 50 de piețe. Pasiunea noastră pentru excelență ne-a purtat departe, iar acum avem o echipă de peste 5.400 de profesioniști care lucrează în birouri din SUA, Marea Britanie, Columbia, Letonia, Moldova, România, Turcia, Uzbekistan, Egipt și Filipine.
Trevolution Group este divizia de turism a Dyninno, care oferă servicii de procesare a datelor de informații despre cursele aeriene și servicii de călătorie pentru clienți individuali și corporativi.
Gestionăm o varietate de mărci, inclusiv ASAP Tickets, International Travel Network (ITN), Innovative Travel Solutions (ITS) și mai multe servicii online. Specializați în călătorii "în vizită la prieteni și rude", ne străduim întotdeauna să ne asigurăm că clienții noștri obțin maximum din fiecare călătorie.
Ne mândrim cu realizările noastre - cu peste 730.000 de bilete de avion și pachete de vacanță vândute în fiecare an, Trevolution Group este acum al cincilea cel mai mare consolidator din SUA.
Dar nu este vorba doar de cifre, ci și de echipa pasionată și multiculturală care ne conduce înainte. Și aici intervii tu.
Sunteți pregătit pentru această provocare? Vizitați dyninno.com pentru a afla mai multe despre oportunitățile noastre și haideți să creăm împreună experiențe de călătorie de neuitat!
În calitate de Travel Data Specialist, veți fi pasionat de industria turismului, vă va plăcea să creați legături cu oamenii și veți fi un rezolvator de probleme înnăscut.
La Dyninno, căutăm oameni care iubesc să-i ajute pe ceilalți, sunt perseverenți, empatici, amabili și curioși.

Oferim:

  • $2500 venit mediu (salariu de bază + bonus de performanță nelimitat).
  • Beneficiile companiei în IT-park.
  • Experiență internațională și multiculturală.
  • Angajament cu un grup internațional de companii cu valori puternice și o cultură corporativă incluzivă.
  • Participarea la proiecte globale pentru profesioniștii interesați.
  • Oportunități de creștere și dezvoltare a carierei.
  • Reduceri la diverse centre de fitness, restaurante, laboratoare medicale, clinici private și alte servicii.
  • Un birou modern, cu toate facilitățile și zone de relaxare, situat în inima sectorului Botanica, Chișinău.

Responsabilități:

  • Să construiască și să mențină relații de încredere cu clienții pentru a asigura satisfacția acestora.
  • Să colecteze nevoile și preferințele clienților pentru a identifica opțiunile de zbor adecvate.
  • Să ofere servicii suplimentare pentru a spori confortul și comoditatea zborurilor clienților.
  • Să se angajeze în formare și dezvoltare continuă pentru a rămâne la curent cu tendințele și cele mai bune practici din industrie.
  • Să colaboreze cu colegii de echipă pentru a aborda cazuri complexe și a oferi soluții eficiente.
  • Să pregătească rapoarte detaliate pe baza datelor colectate pentru a evalua performanța și a identifica domeniile de îmbunătățire.
  • Să mențină o comunicare continue cu clienții pe tot parcursul procesului de selecție și achiziție a biletelor de avion, oferind actualizări și asistență în timp util, după caz.

Candidatul ideal:

  • Vorbește limba engleză la un nivel avansat.
  • Este flexibil în ceea ce privește orele de disponibilitate.
  • Este orientat spre rezultate și creștere.
  • Este empatic și ambițios.
  • Este rezistent la stres.

Urmăriți-ne pe:
Facebook: https://www.facebook.com/DyninnoMoldova
LinkedIn: https://ru.linkedin.com/company/dyninno-group
Instagram: https://www.instagram.com/dyninno_moldova

Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Welcome to Dyninno, a San Francisco-based group of companies that has been providing top-notch products and services in finance, travel, and entertainment across 50+ markets since 2004. In 2024 Dyninno proudly celebrates its 20th anniversary. Our passion for excellence has taken us far and wide, and we now have a team of over 5,100 professionals working from offices in the USA, UK, Colombia, Latvia, Moldova, Romania, Turkey, Uzbekistan, Egypt, and the Philippines.

At Dyninno, we're proud to manage a diverse portfolio of businesses, each with its own unique focus and purpose.

Trevolution Group as a travel arm of Dyninno, specializes in providing data processing of airline travel information and travel services to individual and corporate clients. We manage brands like ASAP Tickets, Innovative Travel Solutions (ITS), International Travel Network (ITN), Skylux Travel, and a number of online services to ensure that our clients have access to the best possible travel experience.

In the fintech world, we're shaking things up with Multipass, providing access to loan and payment services in Europe and beyond.

Nectaro, a fully licensed online investment platform for tech-savvy investors in the European Economic Area, offers transparent and easy investment options with advanced technology for monitoring and adjusting strategies.

And Ecofinance, offering B2C financial services under such brands as CreditPrime and CreditPlus.

Dyninno Entertech is where we're making magic happen. Our passion lies in connecting millions of talented individuals with thousands of companies in the US and Canadian entertainment industries through such casting platforms as allcasting.com and kidscasting.com. We provide the right opportunities for aspiring stars to showcase their talent and pursue their dreams.

At the very heart of our technological prowess lies Dynatech – an innovative IT center that powers all our products and services. Our talented team of developers and IT experts are the masterminds behind our cutting-edge infrastructure that allows us to incorporate groundbreaking technologies into everything we offer.

But we're not just about our products and services – we're about our people. Our multinational and multicultural family is united by a shared goal of changing lives and making dreams come true. Our corporate culture is all about creating a positive, nurturing environment where people can grow and thrive, and we’re always looking for like-minded individuals to join us on this incredible journey.

Visit dyninno.com to learn more about our opportunities and let's innovate together!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, str. Dacia 31