Publicat Recent

Tehnolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Tehnolog

Firma de producere a confectiilor din tricotaj, brandul Vasconi, angajeaza Tehnolog

Cerinte:
• Studii profesionale de profil;
• Experienta minim 2 ani;
• Responsabilitate, seriozitate, ordonanta;

Responsabilitati:
• Elaborarea și monitorizarea îndeplinirii metodelor și instrucțiunilor tehnologice;
• Participarea la stabilirea costului de producție, normelor de timp și normelor de producție;
• Îmbunătățirea continuă a procesului în vederea asigurării calității și eficienței maxim posibile;
• Introducerea metodelor noi de producere care vor duce la îmbunătățirea productivității;
• Coordonarea operațiunilor noi pentru proiectele noi sau modificări introduse;
• Coordonarea procesului de producție;

Se ofera:
• Angajare oficiala;
• Pachet social inclus;
• Conditii bune de lucru;
• Salariu motivant

Graficul de lucru:
• Luni-vineri;
• De la 8 pina la 17 cu pauza de masa.

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul prin e-mail: resurseumane.vasconi@gmail.com">resurseumane.vasconi@gmail.com   cu indicarea poziţiei pentru care aplică.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Trimite CV

Despre companie

Compania Vasconi – unul dintre cei mai mari producători de articole din tricotaj din Republica Moldova,

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte