POSTURI VACANTE

Muncim pentru a oferi oamenilor un zâmbet frumos și sănătos!

Asistenta medicala (full time)

Cerințe:

  • posesor al diplomei de asistent medical eliberată de instituțiile de învățământ acreditate din Moldova.
  • Abilități de comunicare empatică cu orice tip de pacienți
  • Atenție la detalii și responsabilitate
  • Experiența nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

Atribuții și responsabilități:

  • Pregătirea materialelor si instrumentelor necesare tratamentelor dentare conform instrucțiunilor medicului stomatolog.
  • Dezinfectarea și sterilizarea instrumentelor stomatologice conform normelor medicale.
  • Pregătirea soluțiilor necesare dezinfecției instrumentarului conform instrucțiunilor.
  • Sterilizarea instrumentelor stomatologice dezinfectate.
  • Completarea fișelor medicale a pacienților.

 Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, in dependenta de experienta
  • Clinică amplasată în centrul or. Chișinău
  • Ajutor material la nastere si casatorie
  • Team building-uri captivante
  • Reduceri la serviciile companiei
  • Instruire foarte profunda și posibilitatea de a acumula o experiența calitativă în termen scurt!
  • in prezent avem posturi vacante doar pentru full time!

Vino si tu in echipa noastra :)

Employment type
Full time
Department
Asistente medicale și infirmiere
Location
Chișinău