Publicat 03 Decembrie 2020
HR-Consulting

Cantaragiu (Controlor)

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 5000 lei
  • Oraș: Chișinău, Ștefan-Vodă
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an
  • Studii: Medii de specialitate

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cantaragiu (controlor):

Proiect  pe o perioadă  de două  luni de zile în afara Chișinăului (satul Purcari)

Responsabilități:

  • Asigurarea regulilor de intrare, cântărire, înregistrare și ieșire tractor/camion:
  • Verificarea mașinii înainte de cîntărire pentru a exclude fraude (greutăți adiționale, șoferul în camion, altele posibile);
  • Foto nr. de înmatriculare la intrare și camion/tractor;
  • Foto cântar – cu masa netă plin și foto cântar cu mașina goală;
  • Înregistrarea datelor și menținerea acestora cât mai acurate: dată, oră, masa de intrare, masa de ieșire, volum materie primă altele ;
  • Raportare zilnică în baza datelor colectate ;

Profilul persoanei:

  • Junior sau senior din domenii de contabilitate, operatori , depozitari etc.
  • Responsabilitate maximă și capacitate de a efectua o activitate repetitivă cu un nivel înalt de calitate atenție la detalii, acuratețe.

Oferta:

Compania oferă  cazare, hrană;

Salariu achitat la timp;

ambianță plăcută ;

Program de lucru:  luni-vineri  /(lucrul se desfășoară  în ture).

Persoanele interesate ne pot expedia CV-ul la adresa electronică :

tv40@search4staff.com sau ne puteți  contacta la nr. de telefon:060422844

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: HR-Consulting

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?