Publicat 12 Octombrie 2020

Fisa postului

  • Salariul: 12500 MDL
  • Oraș: Chișinău, Bălți
  • Cerințe:Experiență Profesională de la 1 an
  • Educație: Superioare

Descrierea poziției vacante

Noi oferim:

  • remunerare competitivă
  • atmosferă armonioasă intr-un colectiv prietenos
  • posibilități de dezvoltare personală si profesională
  • oficiu confortabil in centrul orașului

Cerințe față de candidați:

  • fluență în limbile Romînă și Rusă;
  • abilități de comunicare bine dezvoltate (verbal și scris)
  • cunoașterea suficientă a calculatorului (Word, Excel, Internet)
  • responsabilitate, implicare și autoorganizare

Responsabilități:

  • Consultarea clienților referitor la produsele și serviciile companiei (inclusiv la telefon)
  • Recepţionarea, redirecţionarea apelurilor telefonice
  • Lucrul cu baza de date a clienților (întroducere plăți, date personale, transmitere mesaje etc)
  • Organizarea și controlul ordinii în oficiu.

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Clean Auto

Spălătorie Auto

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiență Profesională: de la 1 an

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?