Publicat  28 Ianuarie 2022

Tîmplar, lemnar/ Столер, столяр

Pelmor-com Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Cerințe: Căutăm un specialist cu studii medii de specialitate, experiență, străduitor și disciplinat.

Responsabilități: Îndeplinirea calitativă și în termen stabilit a sarcinilor propuse.

Compania Pelmor-com este specializată în executarea la comandă a articolelor din lemn:

1. foisoare

2. terase (pentru baruri, restaurante, case individuale s.a.)

3. pergole

4. acoperisuri decorative (pentru masini , intrari, fintini, porti s.a.)

5. mobila masiva (pentru exterior si interior- mese, scaune, laite, fotolii, dulapuri s.a.)

6. elemente decorative

7. scari (frasin , fag) 8. usi (interior/exterior)

Număr de contact:
069119722
pelmor-com@mail.ru