Publicat  04 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager de vînzări de la 7000 lei în internet magazinul xiaomistore.md/ Менеджер по продажам от 7000 лей в интернет магазин xiaomistore

Xiaomi Store Chișinău Full Time 7000 MDL

Informații de bază

Salariul:
7000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Dacă, consideri că vânzările prin internet reprezintă viitorul-atunci lucrul oferit de noi este pentru tine! Suntem în căutare de manager vânzări în cadrul internet magazinului nostru xiaomistore.md
Îți dorești un job interesant? Vrei să comunici și să ajuți alte persoane în alegerea dispozitivelor? Cunoști despre existența mărcii XIAOMI și ești gata să o promovezi alături de noi? Atunci,obligatoriu, trebuie să pretinzi pentru acest job-și posibil că tu vei fi exact persoana care ne lipsește în echipă!

Cerințe:

  •  Cunoașterea limbii române și ruse;
  •  Preferabil experiență în domeniul vânzărilor;
  •  Utilizator avansat al PC .

Obligațiuni:

  •  Preluarea apelurilor telefonice ale clienților;
  •  Efectuarea consultării profesionale a clienților (telefon și chat).

Condiții de muncă:

  •  Loc de muncă amenajat oficiu comfortabil;
  •  Pachet social deplin;
  •  Colectiv tânăr și foarte bun;
  •  Traning-uri permanente și calificări profesionale, din contul companiei.

Noi suntem gata să te ajutăm în toate! Important este să vă placă ceea ce faceți, și să aveți dorință de dezvoltare!
Nu lăsăți pentru mâine expedierea cv-ului!
Vom analiza fiecare candidat!
Nu analizăm la serviciu studenți cu frecvență la zi sau cei care încă nu au vîrsta de 18 ani.

E-mail: hr@xiaomistore.md
Телефон - 0788 00 724

Если ты считаешь, что за интернет продажами будущее – то наша работа для тебя! Мы ищем менеджера в наш интернет магазин xiaomistore.md
 Хочешь стабильную и интересную работу? Хочешь общаться с людьми и помогать им в выборе девайсов? Знаешь о существовании бренда XIAOMI и готов вместе с нами его продвигать? Тогда обязательно претендуй на эту работу – и может быть именно ты тот, кого нам так не хватает в команде!

Требования:

  •  Знание русского и румынского языков
  •  Желателен опыт работы в продажах
  •  Уверенный пользователь ПК

    Обязанности:
  •  Прием входящих звонков от клиентов
  •  Осуществление профессиональной консультации клиентов (телефон и чат)

    Условия работы:
  •  Обустроенное рабочее место
  •  Полный социальный пакет
  •  Отличный молодой коллектив
  • Постоянные тренинги и повышение квалификации за счет компании

Мы готовы тебе помочь во всем! Главное – чтобы тебе это нравилось, и ты хотел развиваться!
Не откладывай на завтра отправку резюме!
Мы рассмотрим каждого кандидата!
Не рассматриваем студентов очного отделения или тех, которым еще нет 18 лет

,,Mi” este abrevierea expresiei ,,Mobile Internet” (internet mobil). Mai există o semnificaţie a abrevierii - ,,Mission impossible” (misiune imposibilă). Aceasta din urmă se explică prin faptul că, chiar de la întemeiere, Xiaomi s-a confruntat mereu cu diverse provocări, cărora le-ar fi putut face faţă doar un adevărat învingător.

Compania Xiaomi - o companie chineză de electronică, care și-a început activitatea în anul 2010 și care s-a răspîndit treptat și în alte țări ale lumii, câștigând astfel încredere la nivel mondial. Xiaomi produce smartphone-uri, aplicații mobile, laptop-uri, genți, trimmere, căști, MI Television, încălțăminte, benzi de fitness și multe alte produse. La ora actuală, acest brand ocupă cca 40% din piața de desfacere din întreaga lume și din țara noastră și asta datorită produselor sale de înaltă calitate cu caracteristici și design excelent. În Republica Moldova, primul magazin Xiaomi și-a deschis ușile în anul 2017. În prezent, rețeaua numără 7 magazine, și continuă să se extindă.

Facem față tuturor provocărilor și implementăm mereu ceva nou, datorită colegilor noștri energici și profesioniști, care depun tot efortul pentru a răspunde tuturor solicitărilor consumatorului și care întotdeauna sunt gata să învețe lucruri noi. Dovadă sunt clienții mulțumiți și feedback-urile pozitive pe care le primim.

Secretul succesului nostru este instruirea continuă a angajaților, care devin profesioniști în domeniul lor. Echipa este principala valoare cu care ne mândrim, pentru că lucrează în același ritm, îndreptându-se spre un scop comun, contribuind astfel la îmbunătățirea modului de viață al consumatorului din țara noastră.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
șos.Muncești 41
Număr de contact:
078800724
hr@xiaomistore.md