Publicat 11 August 2020
FPC ROGOB SRL

Business System Analyst la Rogob

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an
  • Studii: Superioare

Compania Rogob este în căutarea unui coleg pentru a suplini funcţia de Analist sisteme de business.

În rolul de Analist sisteme de business vei fi responsabil de documentarea proceselor de automatizare și de configurare a sistemului informațional la necesitățile companiei.

responsabilitățile tale:
⦁ consultă managementul și utilizatorii sistemului pentru a determina necesitățile sistemului;
⦁ realizarea analizei în vederea definirii specificațiilor pentru construirea efectivă a sistemelor informatice;
⦁ proiectarea sistemului astfel încât acesta să răspundă obiectivelor de business;
⦁ realizarea documentelor cu specificarea cerințelor proiectului conform metodologiei software utilizate în cadrul companiei, precum și validarea cu beneficiarul proiectului;
⦁ utilizarea aplicațiilor software specifice companiei noastre;
⦁ configurarea sistemului informațional conform cerințelor de business;
⦁ realizarea documentației ce se referă la modificarea sistemului informațional;
⦁ asistență în soluționarea problemelor utilizatorilor de sisteme și aplicații de business;
⦁ responsabil pentru gestionarea eficientă a proiectelor atribuite.

ce așteptăm:
⦁ studii superioare cu profil IT și/sau economic;
⦁ experiență de lucru pe o pozitie similară minim 1 an (preferabil in cadrul unei companii de producere și/sau comerț);
⦁ Experiență în dezvoltare și mentenanță programa UNA minim 1 an;
⦁ Experiență BD Oracle, MSSQL minim 1 an;
⦁ Abilități de comunicare și negociere;
⦁ Capacitate de organizare și planificare.

ce oferim:
⦁ carieră într-o companie în expansiune continuă;
⦁ salariu competitiv;
⦁ training de inițiere la locul de muncă;
⦁ transport de serviciu;
⦁ telefon de serviciu și pachet gratuit de comunicare.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, transmite CV-ul și scrisoarea de intenții, cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md   și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: FPC ROGOB SRL

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standartizare de calitate europeană.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?