Publicat Recent

Vânzător consultant la Carousel

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

    CAROUSEL  - un spațiu luminos și bine gândit cât pentru micii exploratori atât și pentru cei care se vor afla zilnic pe câmpul de joc.

Căutăm colegi cărora le place comunicarea cu vizitatori curioși, sunt gata să învețe lucruri noi și nu se tem de sarcini bine conturate în munca organizată. Apreciem inițiativa și abordarea creativă a lucrurilor, dacă ești în căutarea unei comunități în care este spațiu de creștere te așteptăm la noi.

De ce să alegi Carousel?
1. Remunerare rezonabilă și onestă. Tichete de masă și bonusuri din vânzări în perioadele de vârf ale anului.
2. Program comod, în ture a câte 2 (2/2), de la 10:00 la 22:00, într-un colectiv prietenos și o ambianță faină, bine gândită pentru comoditatea angajaților.
3. Program de creștere și dezvoltare profesională.
4. Reduceri la produsele comercializate și alte avantaje personale.
6. Vom promova împreună responsabilitatea socială, grija față de mediu și atenția față de educația copiilor.

Pentru noi contează:
1. Zâmbetul și amabilitatea
2. Abilități de comunicare și convingere
3. Limba română, rusă la nivel fluent (obligatoriu)
4. Limba engleză la nivel conversațional constituie un avantaj
5. Cunoștințe în utilizarea PC
6. Dorința de a învăța lucruri noi.

Responsabilitățile și atribuțiile tale:
1. Vei consulta și ajuta cumpărătorii în alegerea produselor necesare.
2. Vei împacheta cadourile.
3. Vei utiliza corespunzător aparatul de casă și restul utilajelor și soft-urilor (1C).
4. Vei recepționa și inventarierea sistematică a produsele.
5. Vei asigura și menține împreună cu colegii ordinea și igiena în magazin.

Te învităm în colectivul nostru mic, dar ambițios. Vino să promovezi cu noi cultura unui mod de viață responsabil, educația de calitate și atitudinea profesionistă față de propria activitate. Vrem să creștem împreună și să creăm o comunitate ce gândește dincolo de limite (out the box). Dacă cumva ți-am stârnit curiozitatea rog să aplici aici alexandra@carousel.md

Trimite CV

Despre companie

Avem 4 ani de când suntem pe piață și creștem împreună. Lucram cu companii care au demonstrat în timp calitatea produselor sale și am venit cu un concept nou în materie de dezvoltare și educație. Pentru noi contează livrarea unui serviciu cu impact, care începe de la selecția amănunțită a gamei de produse, atmosfera în magazin și nu în ultimul rând oferirea unei consultații profesioniste, tocmai de asta investim în fiecare membru . Fiind o echipă tânără cu adevărat îndrăgostită în ceea ce face, căutăm oameni la fel de dedicați și pasionați pentru a promova și crește valorile noastre în continuare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?