Publicat 05 Iunie 2020
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.

Operator linia verde @ Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Studii: Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Operator linia verde

Responsabilități:

  • Oferirea serviciilor informaţionale şi consultanţă despre produsele companiei pentru consumatori.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Studii medii de specialitate sau superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă nivel avansat; engleza este un avantaj;
  • Experiență pe un post similar reprezintă un avantaj;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Responsabilitate.

Oferim:

  • Angajare oficială;
  • Pachet social (cantină gratuită, sală de sport);
  • Training-uri și dezvoltare profesională;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

                 E-mail: hr@md.anadoluefes.comr@md.anadoluefes.com
                 Telefon: 022 885 219

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Efes Moldova este cel mai mare producător de băuturi din Republica Moldova, parte a grupului Efes.

Efes este al cincilea ca mărime producător de bere din Europa și Nr.10 mondial.

Suntem o companie pasionată de excelență, urmărind realizarea acesteia în toate domeniile de activitate: producere, procese și produse, marketing și responsabilitate socială.

Produsul nostru este  chemat să adauge o notă pozitivă experiențelor sociale, fiind consumat responsabil de oameni familiari cu cultura berii.

Viziunea noastră:

Să devenim cea mai admirată companie de producere a băuturilor pe piaţă.

Misiunea noastră:

Să aducem oamenii împreună pentru a împărtăşi momente frumoase, savurând responsabil brandurile noastre.

Publicitate cursuri de engleza

Poziții vacante similare

+ Căutați toate joburile

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?