Publicat 06 Februarie 2020
DOPOMOGA GROUP

Секретарь-Референт @ DOPOMOGA GROUP

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău

Descrierea poziției vacante

ОСНОВНЫЕ ОБЯЗАННОСТИ:

  • Обеспечение правильного и своевременного документооборота Компании;
  • Организация запланированных мероприятий компании;
  • Помощь в маркетинговых процессах;
  • Заказ и мониторинг необходимой продукции от поставщиков.

ТРЕБОВАНИЯ:

  • Высшее образование (возможно в процессе заочного образования);
  • Продвинутый пользователь ПК (Exel, Powerpoint);
  • Коммуникабельность;
  • Позитивный настрой;
  • Знание Русского, Румынского - на высоком уровне.

ВОЗМОЖНОСТИ:

  • Стартовать построение карьеры с дальнейшим развитием в рамках Компании - в разных направлениях (HR, маркетинг, и т.д.);
  • Предлагаемый уровень З/п - от 6000 леев (net);
  • Обучение за счет Компании;
  • Стать частью крутой команды!

Вы решили попробовать? Тогда отправьте, пожалуйста Ваше резюме на e-mail: Dopomoga.Moldova@gmail.com
Более детальную информацию Вы можете получить по тел: 0787 08 500

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

DOPOMOGA GROUP are trei genuri principale de afaceri: Recrutarea și selecția personalului permanent; Recrutarea și selecția personalului temporar; HR Consulting: HR administrare, Salarizare, Revezuire salarii, Outstaffing.

        Mai mult de 20 de ani de experiență, Compania a căpătat o vastă experienţă de prestare a serviciilor pentru companii din urmatoarele segmente: fabricare şi vânzare, FMCG, retail, bănci și servicii financiare, industria minieră şi metalurgie, asistenţă medicală şi farmaceutică, telecomunicaţii, inginerie mecanică, știință, sectorul petrolier, chimie și petrochimie, agricultură, asigurări, construcţii şi materiale de construcţii, comerţ şi logistică de transport, energetică.

Publicitate cursuri de engleza

Poziții vacante similare

+ Căutați toate joburile

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?