Publicat 05 Iunie 2020
Oratorica

Творческая работа Part-Time

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe: Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

 Обязанности:
- грамотно писать тексты на русском для фейсбук, инстаграм и для сайта.
- делать research страниц в иснтаграм и фейсбук и записывать в таблицу Excel;
- Знания фотошопа или других программ для обработки фотографий будет преимуществом

Эта должность подойдет для: студентов или старшеклассниц. Ждем резюме с фото на: director@oratorica.md

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Începând cu anul 2010 elevi, studenţi sau angajaţi din diferite sfere au ocazia să studieze profesionist, rapid, flexibil şi la prețuri rezonabile o limbă străină. Profesorii noştri calificaţi oferă cursuri de limbă engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă, rusă și română. Tot la noi tinerii, sau deja formaţii oameni de afaceri pot însuşi cursul de business english, iar pentru copii am creat cursul specializat de limba engleză pentru copii si cursul de Teatru și Arta Vorbirii.

Publicitate cursuri de engleza

Poziții vacante similare

+ Căutați toate joburile

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?