Publicat  08 Decembrie 2022

Hamal-completator la depozit (Botanica)

Slavena Lux SRL Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- condiție fizică bună
- experiența anterioară va fi un avantaj

Responsabilități:
- scanarea si colectarea comenzilor la depozit

Condiții de muncă:
- loc de lucru în cadrul unei companii solide și stabile
- pachet social integral
- locul de munca la Botanica
- graficul de lucru: de luni pina vineri, o zi de la 6.00 pina la 15.00, urmatoare zi de la 11.00 pina la 20.00, simbata lucratoare de 2 ori pe luna
- salariul de la 8000 lei

Sunteți interesat?
Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@slavena.md  cu specificarea postului pentru care aplicați sau sunați la numerele de telefon: 060 90 70 74; 0 22 52 15 77.

Despre companie

О нас:
Деятельность компании включает в себя импорт, производство и продажу продуктов питания в Молдове. Главный офис расположен в г. Кишинев, имеются также филиалы в г. Бельцы и г. Чадыр-Лунга. История компании насчитывает более 13 лет. За это время компания завоевала лидирующие позиции в отрасли, заработала репутацию надежного и компетентного партнера. Цель компании – производить и реализовывать качественную продукцию, постоянно увеличивая ассортимент.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Valea Bicului, 1/1
Număr de contact:
060907074
hr@slavena.md