Publicat 20 Septembrie 2020
I.C.S. RED UNION FENOSA S.A>

Inginer protecție prin relee @ RED UNION FENOSA

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Badia Oxana
  • Număr de contact: 022431535
  • Oraș: Chișinău
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 2 ani
  • Studii: Superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Verificarea întreţinerii preventive şi de corectare a echipamentelor, precum şi exploatarea corespunzatoare a lor şi a sistemelor de protecție și telecontrol;
  • Verificarea lucrărilor de montare, logistică şi punerea în exploatare a echipamentelor.

Am aprecia în candidaţi următoarele calităţi şi cunoştinţe:

  • Studii superioare în domeniul energetic;
  • Cunoașterea calculatorului și a sistemelor informatice specifice activității, a sistemelor și rețelelor electrice;
  • Responsabilitate, onestitate, corectitudine, lucru în echipă;
  • Experienţa de muncă în domeniul energetic va constitui un avantaj;
  • Posedarea permisului de conducere şi experienţa de conducere.

Pe lângă salariu motivant, oferim cu drag şi alte beneficii:

  • Lucru într-o echipă prietenoasă;
  • Posibilităţi de creştere profesională;
  • Tichete de masă oferite ca beneficii suplimentare.

De ce să aplicaţi:

  • Pentru că suntem cea mai mare întreprindere de distribuție a energiei din Moldova;
  • Pentru că considerăm angajaţii drept valoarea cea mai importantă a întreprinderii.

Unde să aplicaţi:

  • Adresa noastră: mun.Chişinău, str.A.Doga 4, Direcţia resurse umane;
  • Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV;
  • Telefoane de contact: 022-431-589, 022-431-535, 022-431-043.

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: I.C.S. RED UNION FENOSA S.A>

Companie de distribuire a energiei electrice

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

  • Experiența de muncă: de la 2 ani

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?