Publicat 14 Ianuarie 2021
Justar - Servicii de pază

Operator dispecerat de pază @ AS "JUSTAR"

Ofertă de muncă fierbinte

Fisa postului

  • Salariul: 4000 MDL
  • Persoană de contact: Elena
  • Număr de contact: 079403308
  • Oraș: Chișinău
  • Studii: Medii

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • pachet social integral;
  • program de lucru în ture și un colectiv unit;
  • salariu de la 4000 lei;
  • instruire profesională;
  • post de muncă stabil într-o companie de încredere (de 26 de ani prezentă pe piață).

Responsabilități principale:

  • recepționarea și procesarea informațiilor parvenite;
  • procesarea cererilor clienților;
  • monitorizarea grupelor de intervenţie rapidă şi a obiectivelor păzite.

Cerințe față de candidați:

  • cunoștințe de operare PC;
  • disponibilitate pentru lucru în ture (de zi și de noapte);
  • conștiinciozitate, atenție și punctualitate.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Pe delucru.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa delucru.md
  • Job verificat de echipa delucru.md

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: Justar - Servicii de pază

НАШИ ПРЕИМУЩЕСТВА:  Опыт – Агентство Безопасности "JUSTAR» основано в 1992 году Надежность – нам доверяют более 3500 клиентов Профессионализм – Компания с 2008 года с успехом проходит сертификацию системы качества.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?