Publicat 05 Februarie 2020
Agentia Muncii

Sortător colete.(Germania) salariul 30.000 mdl

Fisa postului

  • Salariul: 30000 lei
  • Persoană de contact: Agentia Muncii
  • Număr de contact: +37367604160
  • Oraș: Chișinău, Berlin
  • Studii: Medii

GLS Germania caută muncitori la manipulare colete pentru centrul de sortare (depozit).

Activitatea presupune încărcarea, descărcarea, sortarea coletelor în funcție de criterii bine definite, în depozitul central.

Programul este de luni pînă vineri. Coletele manipulate ajung între 100 gr si 40kg.

Avantajele postului:

- salariu atractiv 1500 euro/lună

- transport asigurat

- weekendurile sunt libere

- posibilitate de promovare

Cerințe:

- să dorești un loc în echipa GLS Germania

- simț al responsabilității

- disciplină și atenție

- disponibilitate pentru muncă fizică, presupusă de manipularea mărfii din depozit

Pentru întrebări, ne puteți contacta și telefonic: 0-676-04-160 https://www.facebook.com/agentiamuncii/

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Cu Agenția Muncii, toți cei interesați să obțină un loc de muncă avantajos vor beneficia de un suport informațional util despre ofertele de muncă, condițiile de lucru, partenerii companiei. Agenția Muncii dispune de o echipă profesionistă care urmărește scopul de a folosi toate resursele și va urmări toate regulile de partajare a informației, dar și de protecție a datelor a clienților săi.

Publicitate cursuri de engleza

Poziții vacante similare

+ Căutați toate joburile

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?