Publicat Ieri

Asistent de Achiziții

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)

Căutăm un Asistent de Achiziții motivat care să se alăture echipei noastre și să sprijine departamentul nostru de achiziții.

Despre noi:

Frank Technology, o nouă filială Tunetanken din Moldova, este o companie internațională care dezvoltă, produce și comercializează un număr mare de produse diferite fabricate integral sau parțial din materiale compozite. Ne adresăm multor industrii și grupuri de clienți diferite.

Avem misiunea de a aduce tehnologia tuturor și căutăm noi colegi.

Descrierea postului:

  • Asistență la achiziționarea de materiale și consumabile pentru a se asigura că nevoile operaționale ale companiei sunt îndeplinite, luând în considerare prețul, calitatea și livrarea pentru a asigura continuitatea aprovizionării.
  • Păstrați înregistrări exacte ale achizițiilor, prețurilor și altor date importante.
  • Examinați și analizați toți furnizorii/furnizorii, aprovizionarea și opțiunile de preț.
  • Negociați cea mai bună ofertă pentru prețuri și contracte de furnizare.
  • Asigurați-vă că produsele și consumabilele sunt de înaltă calitate.
  • Creați și mențineți relații bune cu furnizorii/furnizorii.
  • Procesează cererile și actualizează managementul privind starea comenzilor.
  • Monitorizați nivelul stocurilor și determinați nevoile de achiziție.
  • Coordonați cu personalul din depozit pentru a asigura un nivel adecvat de stocare și stocare.
  • Pregătiți rapoarte privind achizițiile, inclusiv analize de costuri.

Calificări și abilități:

  • Vorbiți Engleza (nivelul incepator solid sau intermediar).
  • Abilitati excelente de negociere si atentie la detalii.
  • Abilități puternice de comunicare și interpersonale.
  • Abilitatea de a lucra bine într-un mediu de echipă.
  • Abilități organizatorice puternice și capacitate de a prioritiza sarcinile.
  • Abilitati de rezolvare a problemelor si atitudine proactiva.
  • Cunostinte Microsoft Office Suite (Excel, Word, Outlook, PowerPoint).

Experiență și cunoștințe:

  • Experienta intr-un rol similar constituie un avantaj.
  • Cunoștințe despre cercetarea de piață, analiza datelor și cele mai bune practici de achiziție.

Ceea ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Oportunitatea de a lucra pentru o companie puternică din punct de vedere financiar, cu creștere rapidă.
  • Mediu de lucru dinamic.
  • Creștere profesională.

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul la: job@techinvest.md

Alăturați-vă nouă la Frank Technology și contribuiți la misiunea noastră de a aduce tehnologia tuturor!

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Echilibru viață personală / profesională

Frank Technology, o nouă sucursală a entitatilor Tunetanken și Scan-Plast in Moldova, este o companie internațională care dezvoltă, produce și comercializează un număr mare de produse diferite fabricate integral sau parțial din materiale compozite armate cu fibre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii