Publicat 23 Octombrie 2020
AMBIANȚA

Manager - consultant @ ,,AMBIANȚA”

Fisa postului

  • Salariul: Negociabil
  • Persoană de contact: Ambianța
  • Număr de contact: 022855330
  • Oraș: Chișinău

Dacă îți place să comunici și să ajuți oamenii, pentru ca ei să poată lua decizia corectă în alegerea celei mai potrivite rochii, atunci acest post vacant este pentru tine.

Compania:
  • Salon cu rochii de mireasă.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților, referitor la ofertele Salonului;
  • Efectuarea altor sarcini care să contribuie la majorarea vânzărilor.

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea lucrului cu aparatul de casă (la necesitate);
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
  • Aspect fizic plăcut (1,64 - 1,70 m înălțime);
  • Fără vicii (nefumătoare);
  • Perseverență și responsabilitate.

Oferta Companiei:

  • Salariul competitiv - stabil + % din vânzări;
  • Program de lucru: de luni până sîmbătă, de la 10.00 pînă la 18.00;
  • Salonul se află în regiunea sectorului Sculeanca.

Dacă sunteți cointeresată de poziția vacantă, nu ezitați să telefonați la numerele indicate sau să expediați cv-ul.

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

Denumirea companiei: AMBIANȚA

Lider pe piața Moldovei , recunoscută și înafara țării datorită exporturilor sale, cu o dezvoltare stabilă pe parcursul a două decenii, grupul de companii Ambianța oferă locuri de muncă bine plătite , condiții excelente și perspective de creștere profesională.

Căutăm oameni noi, pasionați de ceea ce fac, care pot și vor să lucreze într-o echipă de oameni profesiniști.

Vezi mai mult
Publicitate cursuri de engleza

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?