Publicat  11 Noiembrie 2022

CRM / Manager de proiect la Pic.Production

Pic.Production MD Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare în desfășurare
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal

  • CRM - operare;
  • Persoană responsabilă, dinamică, concentrată pe soluții;
  • Atitudine pro-activă și spirit de inițiative;
  • Atenție distributivă și capacitate de a rezolva sarcini multiple;
  • Capacitate de organizare, planificare și prioritizare a activitățiilor;
  • Persoană ambițioasă și dornică să se dezvolte constant;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Cunoștinte ale pachetul MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Cunoștinte ale pachetul Adobe (Photoshop, Premiere, Ilustrator);

Descrierea jobului

  • Identifică necesarul, centralizează și transmite comenzile către diverși furnizori;
  • Actualizează bazele de date ale companiei în CRM;
  • Organizarea unor evenimente în companie;
  • Întocmirea de rapoarte administrative și operaționale;
  • Gestionează și redactează corespondența când este cazul;
  • Preia și direcționează apelurile telefonice;
  • Asigură protocolul în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerințele zilnice;
  • Redactarea diferitelor documente;
  • Menținerea relațiilor cu diverși clienți și terți;
  • Ține diverse evidențe administrative.

Beneficii

  • Salariu competitiv;
  • Pachet social inclus;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru profesionist în care diversitatea solicitărilor sunt motive de dezvoltare profesională continuă.

Așteptăm CV-ul tău la adresa picpro.md@gmail.com

Despre companie

Photo & Video Production !

- Commercials

- Wedding

- Event

- Family

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
A.Sciusev 80
Număr de contact:
068888567
picpro.md@gmail.com