Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj, De la 1 an
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Responsabilități: monitorizarea, controlul și evaluarea implementării procedurii de planificare a resurselor umane, angajarea și integrare profesională a noilor angajați, ocuparea a funcțiilor publice vacante, atestare/evaluare a persormanțelor profesionale ale salariaților, etc.

Instituția Medico-Sanitară Publică Spitalul Clinic Municipal Nr.4 este o instituție  medico-sanitară publică de nivel municipal cu o capacitate de 100 paturi, acordă asistență medicală spitalicească pacienților de profil geriatric și de îngrijiri paliative  în conformitate cu legislația în vigoare și  cu Regulamentul intern.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, strada Columna, nr.150