Publicat 13 Iunie 2020
Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG

Sudori calificați - MIG MAG în Germania la ,,Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG”

Fisa postului

  • Salariul: 500000 lei
  • Persoană de contact: Daniela Blideran
  • Număr de contact: +4969928849613
  • Oraș: Ungheni
  • Cerințe:Experiența de muncă de la 1 an
  • Studii: Medii

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor din materiale precum: oțel;
  • Efectuarea lucrărilor de tăiere, îndoire,sudura MIG-MAG;
  • Activitatea se desfășoară în atelier.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe în citirea de desene tehnice;
  • Certificat de sudor reprezintă doar un avantaj;
  • Limba germană la nivel de bază A2-B1;
  • Mașina proprie constitue un avantaj.

Se oferă:

  • Contract individual de muncă încheiat pentru perioada nedeterminată;
  • Salariu competent, plătit la timp;
  • Cazare asigurată de către angajator cu toate facilitățile;
  • Îndrumare permanentă din partea echipei noastre.

Dacă sunteți interesați, vă rugăm să ne trimiteți un CV în limba germană.

Cum aplic?

Trimite-ne CV-ul la adresa de email: arbeit@walterfachkraft.com sau sună-ne la numerele de telefon: DE - 0049 699 288 496 13, RO - 0040 312 295 366, Mobil – 0049 160 801 628 1

Cine suntem?

De 21 de ani, Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG este specialistul dvs. în recrutare pe piața muncii din Germania. Suntem prezenți pe tot teritoriul Germaniei prin cele 30 de filiale proprii, precum și în Austria și Polonia. În centrul filozofiei noastre corporative, oamenii se află la prim plan, deoarece angajații mulțumiți sunt considerați clienți satisfăcuți.

De ce Walter-Fach-Kraft?

Pentru că noi nu tratăm munca precum o marfă și dorim înainte de toate să satisfacem nevoile clienților ce se bazează pe noi. Suntem una din puținele companii de mediere locuri de muncă care NU percep comision pentru serviciile prestate!

INFORMAȚII DESPRE COMPANIE

De 21 de ani, Walter-Fach-Kraft GmbH & Co. KG este specialistul dvs. în recrutare pe piata muncii din Germania. Suntem prezenți pe tot teritoriul Germaniei prin cele 30 de filiale proprii, precum și în Austria și Polonia. În centrul filozofiei noastre corporative, oamenii se află la prim plan, deoarece angajații mulțumiți sunt considerați clienți satisfăcuți.

Publicitate cursuri de engleza

Poziții vacante similare

+ Căutați toate joburile

Încă ești în căutarea unui loc de muncă
sau poate cauți angajați pentru firma ta?