Publicat azi

Manager (clinica stomatologica, Centru)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 3 ani
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Reteaua de clinici stomatologice Smile Dent Team angajeaza Manager pentru clinicile de pe str. Izmail, persoana responsabila, cu experienta manageriala si cu initiativa!

Responsabilitati:

  • Organizeaza si monitorizeaza activitatea clinicii
  • Organizeaza activitatea echipei din subordine: angajare, instruire, control si perfectionare continua
  • Aproba statele de personal, bugetul si rezultatele financiare la sfirsit de an
  • Asigura indeplinirea indicatorilor de performanta
  • Planifica si asigura stocurile necesare de materie prima, materiale si alte resurse necesare pentru buna functionare a clinicii
  • Asigura respectarea tuturor actelor normative si regulatorii, obligatori pentru o institutie medicală
  • Analizeaza activitatea clinicii si toate procesele; propune imbunatatiri/optimizari pentru functionarea cit mai eficienta a acesteia
  • Participa la promovarea clinicii, cu scopul indepinirii indicatorilor de performanta si cresterii notorietatiii brandului

Cerințe:

  • Experienta in pozitie manageriala de cel putin 3 ani
  • Experienta in bugetare/planificare&analiza financiara
  • Experienta in vinzari si /sau marketing constituie un avantaj
  • Fluenta in limba romăna
  • Competente de comunicare eficienta și Leadership
  • Flexibilitate, onestiate și orientare pe rezultat

Beneficii oferite:

  • salariu motivant plus bonusare;
  • instruire calitativă,
  • acces la site intern pentru dezvoltare profesionala&personala
  • reduceri la serviciile companiei;
  • utilizare diferitor soft-uri performante in activiate
  • posibilitatea de a propune si implementa instrumente innovative in activitate
Abilități cheie
Abilități de comunicare Abilitatea de a soluționa eficient problemele Analiza datelor Vânzări Planificarea resurselor întreprinderii Excel Cunoștințe generale despre afaceri Inteligență emoțională Managementul relației cu clienții (CRM)

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Despre companie

Grupul de companii Smile Dent Team are Misiunea de a trata și a ajuta cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă și frumoasă. Avem grija de sănătatea orală a pacienților noștri mai mult de 12 ani în Moldova, unde avem 3 clinici și un laborator dentar, dotat cu cele mai moderne echipamente.

Începând cu august 2020 am început dezvoltarea pe piața din România. In prezent avem clinici  și laboratoare dentare la Iasi, București și Brașov.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, estetică. Specializarea noastră sunt reabilitările complexe a cavității bucale. Tratăm zilnic peste 50 de pacienți și suntem apreciați de către pacienții noștri pentru calitate, profesionalism și utilizarea celor mai inovative metode și tehnologii.

Avem o echipă mare, inclusiv in vânzări, marketing, suport pacienți, call centru, audit&control, contabil ș.a. si ne extindem în continuare! O mare parte a pacienților noștri sunt italieni, respectiv cunoașterea limbii italiene constituie un mare avantaj. Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Izmail, 88